Barum Polaris 5 Kış Lastiği 205/55R16 91T
Barum Polaris 5 Kış Lastiği 205/55R16 91T
Barum Polaris 5 Kış Lastiği 205/55R16 91T

Barum Polaris 5 Kış Lastiği 205/55R16 91T

Marka : Barum

kategori Benzin IconC  Yağmur IconC  Sound Icon72   kis

Kategori Otomobil
Marka Barum
Desen Polaris 5
Ebat 205/55R16
Mevsim Kış Lastiği
Yük Endeksi 91 (615 kg)
Hız Endeksi T (190 km/s)
Garanti 24 Ay

 

 

 

Barum Polaris 5 Kış Lastiği

1948 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kurulmuş olan Barum, bugün Alman lastik devi Continental’in bünyesinde üretim yapmaktadır. Barum Polaris 5, karlı zeminlerde güçlü yol tutuşuna, yüksek çekiş gücüne ve kısa fren mesafelerine sahiptir. Böylece kış aylarında güvenli performans sergilemektedir. 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında esnekliğini koruyabilen lastik hamuru ile zemini en iyi şekilde kavramaktadır. Barum Polaris 5, kanal ve oluklarının özel tasarımı sayesinde suyu etkili bir şekilde tahliye etmekte ve suda kızaklamaya karşı direnç sağlamaktadır. Özel kauçuk bileşiği sayesinde ıslak zeminlerde de güvenli performansını sürdürmektedir. Barum Polaris 5’in sırt bloklarının özel dizilimi, gürültüyü azaltarak sürüş keyfini arttırmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Barum Polaris 5 Özellikleri

  • Soğuk hava koşullarında esnekliğini koruyabilen lastik hamuru
  • Karlı zeminlerde güçlü yol tutuşu ve yüksek çekiş gücü
  • Karlı zeminlerde kısa fren mesafeleri
  • Islak zeminlerde güvenli  performans
  • Suda kızaklamaya karşı direnç
  • Gürültüyü azaltan sırt tasarımı

 

 

 

Barum Polaris 5 Yol Tutuşu

Barum Polaris 5, yedi derece ve daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini yitirmeyen lastik hamuru sayesinde kış koşullarında yüksek yol tutuş performansı sergilemektedir. Özel sırt tasarımı ve sırt blokları üzerindeki kılcallar sayesinde karlı zeminlerde yüksek tutuşuna sahiptir. Yönlü sırt deseni ile suyu hızlı tahliye ederek suda kızaklamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlamaktadır. Islak zeminlerde güvenli yol tutuş performansı sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Barum Polaris 5 Kar Performansı

Barum Polaris 5, özel kesitli blok ve omuz tasarımı sayesinde karlı zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sunmaktadır. Kılcalların sırt blokları üzerindeki özel yerleşimi, yol tutuşunun her yönde güçlü olmasını sağlamaktadır. Barum Polaris 5, özel kauçuk bileşiği ve sırt tasarımı sayesinde karlı zeminlerde yüksek çekiş gücüne ve kısa fren mesafelerine sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barum Polaris 5 Islak Zemin Performansı

Barum Polaris 5’in sırtı üzerindeki kanallar ve çapraz oluklar, suyu etkili bir şekilde tahliye ederek suda kızaklama riskini minimuma indirmektedir. Bunun yanı sıra; omuz kısmındaki kesikler, ıslak zeminlerde yolla teması arttırmaktadır. Barum Polaris 5, bu sayede; ıslak zeminlerde güvenli performans sergilemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barum Polaris 5 Konfor ve Gürültü Seviyesi

Barum Polaris 5’in özel yapısı ve sırt bloklarının dizilimi, gürültü seviyesini azaltmaktadır. Konforlu lastikleri ile bilinen Continental’in bünyesinde üretilen Barum Polaris 5, kış lastiği kategorisi için yüksek sürüş konforuna sahiptir.

 

 

2022
2022
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR